Пн - Пт : 09:00 - 17:00
info@s-d.dp.ua
(056) 375-98-66

ПРО КОМПАНІЮ

Документи

Ви можете ознайомитись з нашими документами нижче

Більше інформації

Ви можете дізнатись залишивши повідомлення на сайті

Зв'яжіться з нами

СОЮЗ-ДНІПРО

 Кредитна спілка “Союз-Дніпро” створена у листопаді 2004 року. У грудні 2004 року зареєстрована як фінансова установа. З 2005 року активно і стабільно працює на фінансовому ринку України, а саме надає фінансові послуги жителям м. Дніпро (Дніпропетровськ) і Дніпропетровської області. Основні види діяльності Кредитної спілки “Союз-Дніпро”:

  • кредитування фізичних осіб та фермерів;
  • прийом грошових коштів на депозитні вклади.

 Умови кредитування у кредитній спілці прозорі і доступні для будь якого рівня платоспроможності населення. В роботі Кредитна спілка дуже комунікабельна, доступна і лояльна, тому люди, які беруть у нас кредити перший раз, залишаються і користуються послугами неодноразово.

Протягом всієї діяльності Кредитна спілка отримувала ліцензії на залучення грошових коштів на депозитні вклади. В 2016 році, дотримуючись законодавства України і виконуючи всі необхідні вимоги та фінансові нормативи Нацкомфінпослуг, Кредитна спілка отримала безстрокову ліцензію на залучення грошових коштів на депозитні вклади. Ставки за депозитними вкладами значно вище, ніж у банках.

Слід зазначити, що під час фінансових криз 2008-2009 рр., 2014-2016 рр. кредитна спілка не припинила своєї діяльності: в звичайному режимі видавалися кредити і поверталися депозити. Завдяки правильної фінансової політики, за період криз обсяг депозитів не тільки не зменшився, а збільшився. За весь час роботи Кредитної спілки не було жодного випадку затримки повернення депозитних вкладів та відсотків по ним.

Кредитна спілка “Союз-Дніпро” фінансово стійка і спрямована на розвиток, тому завжди відкрита для спілкування і буде мати за честь бачити Вас членом нашої Кредитної спілка.

КЕРІВНИЦТВО:

Зінгер Анатолій Михайлович

Голова Спостережної ради

Гягяєва Анжеліка Одесеївна

Голова Правління

 

Стюрко Наталя Леонідівна

Головний бухгалтер